Завдання тижня (13-19 липня)

Велонаїздом по кав’ярнях Києва!

Приїхали у кафе на велосипедах, а там немає де залишити велосипеди? Попросіть адміністрацію одного закладу, що вам подобається, встановити велопарковку.

Це можна зробити у вигляді флешмобу: приїхати до кафе на велосипедах з 2-3 друзями, щоб власники побачили попит. Попросіть адміністратора встановити велопарковку та зафіксуйте це прохання у книзі скарг і пропозицій у довільній формі.

Для того щоб заклад поставив зручну велопарковку, передайте їм брошуру про те, як заохочувати клієнтів та співробітників користуватися велосипедами і які велопарковки встановлювати (друковану версію можна взяти в офісі Асоціації велосипедистів Києва).

Не забудьте з часом перевірити, чи виконали ваше прохання і в разі потреби – повторіть звернення.

Крути педалі! Зробимо Київ велосипедним разом!

Завдання тижня (15-21 червня)

Переконай одного друга їхати велосипедом на роботу

18 червня – Літній День “Велосипедом на роботу”. Ми робимо цю подію для того, щоб у Києві з’явилося ще більше людей на велосипедах і хочемо, щоб цього разу вона стала приводом для якомога більшої кількості людей не з “велотеми” спробувати велосипед для щоденних поїздок. Давайте зробимо це разом!

Завдання для велоагентів:  переконати мінімум одного друга/колегу сісти цього тижня на велосипед. У будній день. Для поїздки по місту.
Щоб надихнути інших і показати, як нас багато, приїжджайте 18 червня (чт) на Майдан. Побачимося на “велосніданку”!

Крути педалі!

Зробимо Київ велосипедним разом!

PS: Запрошуйте друзів у подію: https://www.facebook.com/events/1411660209159582/

Завдання 8 тижня (11-17 травня)

Велопарковка біля найближчого магазину

Все просто: знайди магазин поруч із домом, де немає місця для велосипедів і попроси адміністрацію встановити велопарковку.

Подай письмову заяву та прикріпи до неї буклет з базовими рекомендаціями по облаштуванню велопарковок (4 сторінки). Через тиждень-два промонітор, чи взявся магазин виконувати твоє прохання. Для посилення ефекту можна залучити кількох друзів подати ще кілька звернень – аби магазин побачив попит.

Крути педалі!

Зробимо Київ велосипедним разом!

Завдання 7 тижня (27 квітня – 3 травня)

Відкрий друзям світ веломандрівок!

Насувається час травневих вихідних – невже без велоподорожі?

Запроси одного друга, що давно/ніколи не подорожував на велосипеді у веломандрівку! Це може бути один із парків Києва, якщо ви залишаєтесь у місті, або коротка велопоїздка за місто на 1-2 дні.

Відкривай світ велоподорожей для друзів – гарної вам мандрівки!

Крути педалі!

Зробимо Київ велосипедним разом!

Завдання 6 тижня (20-26 квітня)

Розмісти “пакет  велосипедиста” в себе на роботі

Стіни та столи вашого офісу пустують, а могли б надихати ваших колег їздити на велосипеді? Пропонуємо вам сформувати свій “пакет велосипедиста” з різноманітних промо-матеріалів велосипедного руху та поширити їх у своєму офісі:

Заходьте в офіс Асоціації велосипедистів Києва (вул. Іллінська, 12) та обирайте, що підійде вам! Зазвичай ми в офісі з 11:00 до 17:00 з вівторка по п’ятницю, але можемо бути “на виїзді”, тож перед тим як прийти, пишіть: media[at]avk.org.ua

Крути педалі!

Зробимо Київ велосипедним разом!

Завдання 5 тижня (13-19 квітня)

Переконай одного друга їхати велосипедом на роботу

Знайди серед свого оточення одну людину, що ніколи не їздила на роботу велосипедом – друга, колегу, сусіда – та переконай поїхати цього тижня велосипедом на роботу (ще краще, якщо поїдете разом).

Долучайтеся до Bike to Work Day 16 квітня та надихайте інших. Побачимося на велосніданку на Майдані чи десь-інде на вулицях Києва!

Крути педалі!

Зробимо Київ велосипедним разом!

Завдання 4 тижня: 6-12 квітня

Поширюємо велосипедні плакати 

Велоагенти, треба дещо розказати місту!

У нас з’явились яскраві плакати з “Маршрутами здоров’я” та “Як спланувати щоденний веломаршрут“. Завдання цього тижня просте:

Розмісти велосипедні плакати в 5 локаціях Києва. На дошці оголошень, у під’їзді, на роботі, в кафе, на паркані – головне, щоб його побачило якомога більше людей.

Плакати можна забрати в офісі Асоціації велосипедистів Києва на Іллінській, 12 з вівторка по п’ятницю з 11:00 до 17:00 (в інший час – за попердньою домовленістю).

Крути педалі!

Зробимо Київ велосипедним разом!

Завдання 3 тижня: 30 березня-5 квітня

Розкажи про безкоштовне велонавчання з безпеки руху

Маєте друзів, що досі бояться їздити в Києві на велосипеді? Запросіть їх на велонавчання, де розкажуть і покажуть, де і як мають їздити велосипедисти по місту згідно з правилами дорожнього руху, як проїжджати складні розв’язки, повертати і т.п.

Відкриття сезону велонавчань – вже 5 квітня! Проходять щонеділі з квітня по вересень, цього року в 7 районах Києва.

Поширюйте лінк на детальнішу інформацію та реєстрацію.

Можете також роздрукувати на своєму принтері плакат (або зайти за ним в офіс АВК) і повісити в себе на роботі, в підїзді, на дошці оголошень.

Переваг від їзди на велосипеді по місту більше, ніж від неїзди, давайте відкриємо світ велотранспорту іншим!

Завдання 2 тижня: 23-29 березня

Приїдь велосипедом на роботу

Здивуйте колег, якщо досі цього не робили – приїдьте на роботу велосипедом.

Ми віримо – щоденне використання велосипеда в місті робить найбільший вклад у його популяризацію. Поєднуймо приємне з корисним – ранкова велопрогулянка задасть тонус на весь день, а когось ваше радісне обличчя надихне на їзду!

На роботі немає умов для велосипедистів? Поговоріть з колегами – можливо, ви не одні хотіли б приїжджати на роботу на ровері. Передайте своєму керівництву ось цю листівку, а якщо з’явиться бажання поставити велопарковку та створити інші зручності – у нашій брошурі є чимало порад. Можливо, ваша організація вже цього року стане найкращим “Велопрацедавцем” Києва?:)

Крути педалі!
Зробимо Київ велосипедним разом!

PS: не забувайте ділитися своїми велоагентськими справами у соціальних мережах. Використовуємо хештеги: #велосипед #Київ #Киев #ВелоАгент #КрутиПедалі #B2WKyiv

Архів:
Завдання тижня 16-22 березня

Завдання 1 тижня: 16-22 березня

Піднімаємо хвилю в соціальних мережах

Почнемо наш квест з розминки. Сподіваємось, ви вже розкатуєте свої велосипеди після зимової сплячки (або зовсім не закривали сезон). Саме час надихнути інших! Отже, перше завдання для велоагента просте:

Зроби фото з велосипедом (себе, друзів, міста), розмісти його на своїх сторінках у соціальних мережах: facebook, vkontakte, twitter, instagram чи інших. Використовуй для підпису хештеги #велосипед #Київ #Киев #велоагент – щоб посилити мережевий ефект.

Це дуже просто, але уявіть, ваші друзі, що не їздять на велосипеді, побачили 10 згадувань про велосипед  у своїй стрічці. Завдання може здатися дрібницею, але подивіться, як ідеї поширюються через інтернет.
Одне фото – і в Києві може з’явиться ще одна людина на велосипеді! А сто фото? А двісті? :)

Крути педалі! Зробимо Київ велосипедним разом!