FAQ

Я пропустив/-ла старт програми. Чи можна долучитися?

Так. Долучитися можна на будь-якому етапі. Ви завжди зможете переглянути архів завдань і зробити щось додатково – це лише піде на користь усім нам.

Я не можу виконати завдання.

Участь у програмі – це не обітниця служити велосипедному рухові Києва. Ми пропонуємо завдання, а вам вирішувати – виконувати їх чи ні. Але що більше людей зробить багато маленьких кроків, то краще. Якщо ви не встигнете зробити завдання протягом тижня, його можна перенести на наступний, але краще робити їх вчасно – адже наступного тижня буде нове.

Навіщо підписуватися на розсилку?

Підписавшись на розсилку, ви першими отримуватимете завдання, і точно його не пропустите. Якщо ви приєднаєтесь не з самого початку, вам прийде архів завдань у зручній формі.

Крім того, ми готуємо сюрпризи для найактивніших волонтерів :)

Чи маю я звітувати?

Найкращий звіт – це розказати іншим про те, що ви робите. Виконали завдання – розкажіть про це вдома, на роботі, напишіть у соціальних мережах.

Волонтерство здійснюється виключно для спільної мети, і ми розраховуємо на ваше усвідомлення важливості цієї роботи. Ми не змушуємо вас звітувати, але щоб розуміти ефект від нашої програми, будемо раз на місяць просити заповнити коротку анкету, яку отримуватимуть всі зареєстровані учасники.

Для обміну досвідом і спілкування з іншими учасниками, запрошуємо додавати короткі коментарі та/або фото під постами відповідних завдань на цьому сайті. Можемо також спілкуватися в групі Асоціації велосипедистів Києва на Facebook.